IT technik Praha

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Zařazeno na pozici:

Technik Praha

Firma:

SITEL, spol. s r.o.

Požadavky

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• samostatnost, pečlivost a důslednost
• znalost datových sítí a komunikačních protokolů (připojení zařízení do firemní sítě a jeho konfigurace)
• dobrá znalost hardware PC a kancelářských zařízení
• velmi dobrá znalost operačních systémů Microsoft Windows 10, Windows 11
• velmi dobrá znalost kancelářského balíku Microsoft Office a jeho nastavení
• znalost produktu MS365 výhodou
• orientace v problematice databází a základní znalost jazyka SQL výhodou
• znalost instalace PC a koncových zařízení
• znalost operačních systémů smartphonů (iOS, Android)
• znalost MS serverů 2016, 2019 případně Microsoft SharePoint výhodou
• schopnost samostatné práce i práce v týmu
• časovou flexibilitu
• ochotu k průběžnému vzdělávání, zájem o aktuální dění v IT/ICT
• čistý trestní rejstřík

Náplň práce

• zajištění uživatelské IT podpory na pracovištích
• správa operačních systémů na lokálních stanicích, VOIP ústředny, správa tiskáren
• instalace a správa aplikací
• údržba hardware a ostatních periferií
• vedení evidence HW a SW v organizaci

Nabízíme

• flexibilní pracovní doba
• práce na HPP u stabilního zaměstnavatele
• zajímavé finanční ohodnocení
• MultiSportka, příspěvek na životní pojištění, MOL karta, 3 dny SICK DAYS ročně, stravenkovné přímo do výplaty a další
benefity

Poznámka

Místo pracoviště - Nad Elektrárnou, Praha 10

Kontaktní osoba:
Petra Cenková
Mobil: 606 649 278
Tel: +420 267 198 121